aHKH

Akademia Walecznych Serc


#1 2009-06-05 00:57:08

Boro

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 22
Punktów :   

REKRUTACJA

"Okej, więc było tam 200 gringo, kawaleria z szablami i wszystko co się z tym wiązało. Trzeci pułk kawalerii...pfff. Do licha! Czy nie wiedzieli z kim mają do czynienia? Myśleli, że to zwykła armia? Niech to szlak! Jesteśmy najbardziej przerażającą bandą jaką ma do zaoferowania cała dzika preria. Zaatakowali nas, jakby byli obłąkani. Ale to oczywiście im nie pomogło. H2H jest niezwyciężone, chyba że jest to czas sjesty, wtedy musisz poczekać zanim zabierzemy Ci całą Whisky. Bez niej jesteśmy jak Mariachi bez gitary. Zawsze zwyciężymy"



..::Wymagania::..
-aktywność w rankingu off
-minimum 1000 pkt
-!zaangażowanie w grę i w miarę częsta możliwość grania.. aktywnego grania!

Offline

 

#2 2009-09-12 21:20:06

Prośba o zaproszenie

Gość

Re: REKRUTACJA

witam prosze o przyjecie mnie do sojuszu moj nick w grze to : matus1

 

#3 2009-10-10 22:45:08

El pecho.

Gość

Re: REKRUTACJA

Chciałbym dołączyć do sojuszu. Jestem aktywny w grze i spełniam wymagany próg punktowy. Mój nick w grze - El pecho. Niestety miałem problem z rejestracją na forum. To znaczy, zarejestrowałem się, ale po rejestracji nie można przeglądać forum. Na każdej podstronie widnieje napis "Brak pozwolenia na przeglądanie tego forum".


To chyba logiczne Goscie moga przegladac tylko dzial rekrutacyjny .

Zaproszenie wyslane .

Boro

 

#4 2009-10-23 10:25:18

BAD_BOY

Gość

Re: REKRUTACJA

Witam, proszę o przyjęcie mnie do sojuszu. Gram raptem 2 miesiąc, dwie osady ponad 700pkt, za chwilkę będzie kolejna osada. Jestem bardzo aktywnym graczem, równolegle gram na Ikariam, tam należę do najlepszego sojuszu w świecie Eta. Myślę, doświadczenie z Ikariam i bliskie sąsiedztwo np. z I3oro, Alexia pozwoli na szybki rozwój.

Pozdrawiam

BAD_BOY

 

#5 2009-11-29 17:26:29

Przyjęcie do sojuszu.

Gość

Re: REKRUTACJA

Czy mógłbym wstąpić do Waszego sojuszu. Mój nick Jacko, jestem na 204 miejscu w rankingu. Mam 6 osad, niedługo będzie 7. Należe do sojuszu Dymiące Strzelby ale niestety sojusznicy są zbyt daleko i ani oni nie mogą pomóc w razie ataków i ja gdybym chciał pomóc komus to moje wojska ida kilkadziesiąt godz. W sumie tak jakbym grał sam.

Propozycja przyjeta , zaproszenie wyslane .
Zapraszamy do wspolnej gry
// Boro

 

#6 2009-12-07 14:41:50

BlekitOczu

Gość

Re: REKRUTACJA

Witam.
Chciałabym dołączyć do waszego sojuszu, na chwilę obecną mam 708 pkt 837 miejsce 2 osady i ciągle się rozwijam, obecnie jestem w sojuszu Tsunami ale nie spełnia on moich wymagań co do gry (ogólny popłoch w jakichkolwiek decyzjach)
pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku

Propozycja przyjęta . Zapraszamy do wspolnej gry // Boro

Proszę się zarejestrowac na forum .

 

#7 2009-12-13 21:05:08

MAREK

Gość

Re: REKRUTACJA

Cześć, witam serdecznie.
chciałem prosić o przyjęcię mojej skromnej osady w poczet Waszego sojuszu.

Mam 45 lat i na imie mi Marek. Jestem uczciwym i lojalnym człowiekiem
nick marek121064

Pozdrawiam

Propozycja przyjęta . Zapraszamy do wspólnej gry Boro

Proszę się zarejestrowac na forum .

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutek.pun.pl www.necrosis-ashamani.pun.pl www.dbworld.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl www.hrithikroshan.pun.pl